Blogų mamų namai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Admin
Admin
Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2017-07-18
https://blogosmamos.board-directory.net

Vyrai ir vaikai Empty Vyrai ir vaikai

Tr. 07 19, 2017 3:09 pm
Na, čia "deja" neturiu kuo skųstis. Turiu nuostabų vyrą ir galiu tik džiaugtis ir didžiuotis, kad mūsų vaikai turės nuostabų tėtį. Supranta, kad pavargstu ir padeda. Pasižmonėti ne tik išleidžia, bet ir varo Smile o ką jau ir bekalbėti apie tą gerumą bendraujant su mažąja... Bet aišku nebūčiau moteris jei ir čia nerasčiau problemos Smile šalia tokio gero tėčio dar sunkiau būti ta bloga mama. Neturiu nei tiek kantrybės nei sugebu taip linksminti vaikiuką kaip tėvelis. Juk visada gali rasti dėl ko save paplakti... Bet žinoma vietoj save smerkus, reikėtų prisiminti, kad tėvelis visgi su vaiku būna gerokai mažiau ir dažniau bei paprasčiau gali "nusirauti". Galų gale kone kasdien pakeičia aplinką todėl iš dalies jam lengviau būti tokiu geru Smile o ir vaikas per dieną pasiilgsta tėvelio - mane juk mato visą laiką. Taigi kaip minėjau, aš čia skųstis tikrai neturiu kuo. Bet puikiai žinau, kad tokie vyrai kaip maniškis yra visiška retenybė. Todėl esu tikra, kad jūs tikrai turėsite papasakoti nemirtingų kuriozų šioje temoje! Smile
Atgal į viršų
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume