Blogų mamų namai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Admin
Admin
Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2017-07-18
https://blogosmamos.board-directory.net

Maitinimas Empty Maitinimas

Antr. 07 18, 2017 10:17 pm
Kiek daug aplink patarimų - neduok buteliuko, neduok soskės, vaikui jų nereikia, vaikas soskę laikys mama. bounce O kur dar tie smerkiantys žvilgsniai, kai pasakai, kad duodi vaikui čiulptuką. Nes mat "nesusitvarkai, višta"... Evil or Very Mad  

Na taip, aš kartais noriu laiko sau... todėl palieku vyrui nutraukto pieno ir keliauju pasivažinėti visu garsu besiklausydama muzikos. Dievaži, jau vien maitinti savu pienu yra didelis iššūkis. Bent man... Visą gyvenimą valgiau saldumynus ir pieno produktus, o dabar pusę maisto raciono sudaro vien avižos... Greitai miegoti galėsiu ir atsistojusi, tai iki arklio ne taip daug ir trūksta.

Ir taip, mano vaikas neramus, todėl duodu čiulptuką, nes prie mano krūties jis tik valgo, o ne nusiramina... Ir valgo ne visada ramiai, todėl net jei norėčiau, tikrai negalėčiau maitinti viešoje vietoje... Nebent aišku norėčiau tapti youtube žvaigžde su savo kombinuotu maitinimo, supimo, vaipymosi ir tūpčiojimo pasirodymu. O kokios jūsų "smagios ir malonios" maitinimo patirtys?
Atgal į viršų
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume